16.5.2018. 14:47
10
"Postoje različite vrste 'Fočaka', ali ja sam pravi Fočak. Lijepo je kad te ljudi na ulici prepoznaju, ali ja nikada nisam glumio da imam mnogo para"
Radijski voditelj Alen Altoka govorio je za Source portal.

Nakon 12 godina  tokom kojih smo ga mogli slušati na najboljim radio stanicama u BiH, Alen se povukao iz ovog posla.

Radio je za njega  bio i ostao velika ljubav, ali kako nam je rekao, vrijeme je da napravi sljedeći korak u svojoj karijeri. 

Sa Alenom smo otvoreno razgovarali i o nekim drugim temama, pa smo se dotakli i "borbe protiv antifašizma". Da li je moguće boriti se protiv ovog novonastalog problema, ili ti ga pojma?

Cijeli razgovor sa Alenom Altokom pogledajte u video prilogu.


Novinar: Admir Oručević
Snimatelj i montažer: Almir Biber

10
SOURCE PRIČE
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.