7.6.2017. 18:05
3
"Ako sam ja toliki SDP-ovac, kako je bilo moguće da završim u kontejneru u vrijeme kada je SDP bio najjači"
U drugom dijelu intervjua sa Bakirom Hadžiomerovićem govorili smo o lijevim strankama i njihovom djelovanju.
Govorili smo i o njegovom angažamanu u SDP-u, kao kandidatu na prošlim izborima za člana Predsjedištva BiH.

Hadžiomerović nam ja pričao i o tome šta nas očekuje na narednim izborima, te šta bi značilo Draganu Čoviću postavljanje Željka Komšića za kandidata na izborima koji slijede za člana Predsjedništva ispred ljevice.

Drugi dio intervjua možete pogledati u videu iznad. Ako ste prvi dio propustili, možete ga pogledati na ovom linku: "I.B. kao Izetbegović Bakir ide k'o mlijeko. Ja mislim da je on itekako upućen"

Novinar: Alen Avdić
Kamera i montaža: Ramiz Uzunović
 
3
SOURCE PRIČE
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.