18.10.2018. 11:09
1
Imam i dojučerašnji član SDA: Da, krali smo na izborima, predsjedniče, ali ja više ne želim biti vaš podanik
Imam Muhamed Zekotić, dojučerašnji član Stranke demokratske akcije (SDA), objavio je na svom Facebook profilu da je istupio iz stranke zbog izborne krađe na izborima i za sve optužio čelnike SDA u Unsko-sanskom kantonu.

Zekotić u svom pismu otkriva informacije te navodi da je u sve bio uključen Asim Kamber, predsjednik OO SDA Sanski Most i član Predsjedništva ove stranke, kojem se u svom istupu obraća s "predsjedniče Kamber".

Pismo Muhameda Zekotića pročitajte u galeriji.

(Alen Avdić)

 
ClanSDA
1
VIJESTI
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.