4.7.2022. 14:10
1
Majda Topalović iz Hurgade: Plaže su otvorene, ovdje jako vole našu zemlju
Na mjestu Sal Hašiš u blizini Hurgade, u napadu ajkule poginule su dvije žene, saopćilo je egipatsko Ministarstvo za zaštitu životne sredine. Ovaj napad je izazvao pažnju svjetske javnosti, a brojni turisti iz BiH odmaraju u ovom popularnom ljetovalištu.

Jedna od njih je i Majda Topalović koja trenutno boravi u Hurgadi. Kako je istakla  "plaže nikada nisu bile zatvorene. 

- Ljudi se normalno kupaju, desio se zvanično jedan napad ajkule i to u periodu kada je kupanje zabranjeno, u čitavoj zemlji je dozvoljeno kupanje do 18 sati, jer nakon toga sunce zalazi i slaba je vidljivost u moru.

Kako dodaje, drugi napad nije potvrđen.

- Ovdje sam prvi put, more je nestvarno lijepo, ljudi su jako ljubazni, pogotovo kad čuju odakle sam, jako vole našu zemlju. Iduće godine, Bože zdravlja, sam sigurno opet u Egiptu - zaključila je Topalović, prenosi avaz.

Ovim povodom ih Hurgade se javila i Aida Terzić, njenu izjavu možete pogledati ovdje.


(Admir O.)

1
VIJESTI
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.