4.10.2022. 13:16
2
Izetbegović o sankcijama Novaliću: Ne vidim u čemu je problem, što se mene tiče on je dobar premijer
Bakir Izetbegović, predsjednik SDA, komentirao je sankcije Fadilu Novaliću.

On ne vidi poentu niti razumije razloge sankcija.

Podsjetimo, SAD su Novalića stavile na crnu listu zbog zloupotrebe položaja odnosno zloupotrebe podataka penzionera kojima je pred izbore 2018. godine slao pisma i hvalio se.

“On je obavijestio penzionere da su neke dobre stvari urađene za njih i da su stvorene šanse da im bude bolje.

Ne vidim u čemu je problem. To je njegov posao. Ne vidim šta je razlogom da se ovako postupi. Bojim se da same sankcije i izricanje sankcija gubi vjerodostojnost s ovakvim obrazloženjima”, rekao je Izetbegović.

On kaže da je za njega Novalić dobar premijer.

“Što se mene tiče on je dobar premijer. Mi o tome odlučujemo, ne odlučuje State department”, rekao je Izetbegović.


(Admir O.)

2
VIJESTI
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.