7.4.2016. 13:00
0
Prijatelj tragično preminule glumice : Svi su primijetili modrice na njenom licu, molila je za pomoć
Indijski producent i prijatelj glumice Pratyushe Banerjee, Vikas Gupta, jučer je na svom Facebook profilu objavio post u kojem navodi da je Mala nevjesta bila u lošoj vezi, da je mnoge molila da je spase, te da su nakon smrti na njenom licu bile vidljive modrice.

"Htio sam da pričam sa Rahulom, ali onda sam vidio Piyu kako leži tamo sama. Nisam mogao da se pomjerim od njenog kreveta. Bio sam sam sa njenim tijelom skoro jedan sat, mada se činilo da je prošlo mnogo više vremena. To je bila Pratyusha Banerjee, djevojka koja je bila nejveće lice indijske televizije prije dvije godine. Leži mrtva, a niko nije ovdje. Porodica joj je kod kuće. Dečko je ostavio njeno tijelo i rekao je da ide da kupi karte za njenu porodicu, pobjegao je. Pogledao sam u njeno lice i shvatio da to može biti bilo ko od nas...

Dok smo čekali da stigne policija i da se Rahul vrati, pričali smo o njoj i kroz šta je prolazila. Shvatili samo koliko smo bili sebični. Svi smo znali da je u lošoj vezi i niko od nas se nije umiješao i izvukao je iz ovoga. Znamo da je pokušavala da dopre do mnogih od nas da bi dobila podršku, ponekada i samo da bi se izduvala. Pričali smo o dobrim i lošim vremenima dok smo čekali Rahula čiji telefon je bio isključen...

Tokom kremacije i rituala koji su se obavljali, svi su primijetili modrice na njenom licu. Bile su to modrice koje dobiješ kada si povrijeđen, na nosu i obrazima, isti ožiljci o kojima ljudi pričaju od jučer. Tek sada smo mogli dobro da je vidimo i nekako smo se urazumili, slikali i snimili je...

Sve smo informisali o ožiljcima na njenom licu, o kasnom noćnom pozivu koji je uputila prije nego što je nađena mrtva, kada je molila za pomoć, da je izbave iz veze, i poziva koji je uputila Kamaji Pandžabi, sa kojom je Rahul varao. Željeli smo odgovore odakle tragovi na njenom licu ako se objesila. To nije bile sretna veza kako su je predstavljali, a djevojka u sretnoj vezi jednog lijepog poslijepodneva ne odluči da se ubije", napisao je Gupta koji je objavio fotografiju mrtve glumice. 

(Adna Zukanović-Zilić)

0
SHOWMAGAZINE
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
 

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.