28.12.2023. 8:10
0
Suzana Mančić: "Bila sam najplaćenija jer sam se stvarno skinula"
FOTO: Screenshot/instagram
Suzana Mančić otkrila je na šta potrošila honorar od slikanja za Playboy.

"Od honorara za naslovnicu Playboya renovirala sam stan u Beogradu, a našlo se novca iz jedno ljetovanje", rekla je Suzana.

A honorar za slikanje bio je veliki jer je kako kaže ona jedina tada imala hrabrosti da se sasvim obnaži.

"Ja mislim da sam bila najplaćenije celebrity lice, koje se slikalo za Playboy, zato što sam se stvarno skinula. Sve su se druge nešto kao... Na pola. Više su se skidale kao za TV reviju, majke mi. Ja sam uzela pa sam se skinula. Lepo, fino, kako treba. Ali to košta i da, naravno da su platili".

0
SHOWMAGAZINE
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.