10.11.2018. 8:34
0
Milić Vukašinović nakon nalaza obdukcije: Kćerka mi se predozirala lijekovima zbog nesretne ljubavi
Prvo smo vidjeli poruke sa majkom tog dečka, a posljednja njena poruka bila je njemu upućena: Ja sam te voljela bezrezervno, a ti si izdao našu ljubav

Popularni roker Milić Vukašinović nedavno je ostao bez kćerke Maje Avdibegović, a tugu teško podnosi. On otkriva da njegova nasljednica nije umrla od droge kako se špekuliralo, već se predozirala lijekovima protiv samoubilačkih poriva.

- Maja se zaista držala riječi da ne uzima drogu i to znam jer smo bili sa njom posljednjih dana. Ona nije uzimala drogu, bila je čak i na klinici, pa je uzimala te antidepresive i tablete protiv samoubilačkih poriva. Tek nedavno smo dobili obdukcioni nalaz, koji je toksičan. Nije bilo droge, bili su lijekovi. I onda je ona baš tih dana doživjela ljubav novu i to je zaista bilo nešto veliko, mi smo upoznali tog dečka. Sve je to bilo u 20 dana. Roditelji tog dečka su valjda čuli da je Maja narkomanka i onda je on morao naglo da prekine. Ona je doktoru slala poruke i pitala ga može li pojačati lijekove, valjda joj se pogoršala ta samoubilačka želja nakon raskida - kaže roker, i dodaje:


Tada je valjda pomiješala još tableta i predozirala se lijekovima. Sve to zbog ljubavi koja je tek planula, rasplamsala se, pa je prekinuta. Mi to nismo znali, kada smo došli tamo vidjeli smo da se ugušila i shvatili sve što je dovelo do tog stanja. Suzana je našla telefon i kad smo vidjeli poruke, shvatili smo šta se događa. Prvo smo vidjeli poruke sa majkom tog dečka, a posljednja njena poruka bila je njemu upućena: Ja sam te voljela bezrezervno, a ti si izdao našu ljubav. Posljednje što je stavila je pesma: „Stepenice do neba”. Poslije svega se nisam čuo ni s tim dečkom, a ni sa njegovom majkom. Oni čak nisu ni saučešće izjavili. Kakvi ljudi postoje, a na nesreću moje kćerke, naišla je na takvu porodicu.

Milić se osvrnuo na period prije nego što je njegova kćerka počela da se skida s droge.

- Dok je Maja bila na igli, ti sa kojima se bola su mi pričali: “Mi se ubodemo i nas to cijeli dan drži, a ona mora tri, četiri puta.” Tebi se mogu potrefiti sve okolnosti u životu, ali ako znaš da ti je dijete nesretno, ti nikada ne možeš biti sretan. Nesreća kod mog djeteta je bila ta što je ona shvatila šta je zavisnost, pogotovo kad je dobila djecu. Njoj je glavno bilo da ima djecu i da bude majka, i čak ni to dvoje djece nisu bili dovoljan motiv... Ja sam to znao i gledao sam je nesretnu, nije mogla da pobijedi - kaže muzičar.

On navodi da nije uzeo unuke kod sebe.

- Moji unuci su sada u Sarajevu. Ljudi sad misle ja ću uzeti tu djecu, ali oni zaboravljaju da djeca imaju i oca. Prvo on treba da vidi šta će sa njima. Divno je samo što su ta djeca u “Dječijem selu”, to je jedno naselje napravljeno sa zaista fenomenalnim uslovima i djeca su se toliko saživjela sa ljudima i tom drugom djecom da će teško da odu odatle. Mi ih posjetimo, puštaju nas, samo se najavimo, posjećuje ih i otac. Problem je što je i on narkoman. On se skidao, bio je čak i u komuni, ja sad ne znam je li on sa tim završio i hoće li naći posao da može i djeci da osigura sve - poručio je Vukašinović, koji ne krije svoju problematičnu prošlost kada se borio sa kokainskom zavisnošću i alkoholizmom.

- Ja sam prvoj ženi rekao da ne pravimo djecu zato što sam znao da će to dijete da nasledi moju genetiku i prirodu. Mene su sa 13 godina kad sam počeo da sviram donosili kući pijanog. Koristio sam drogu, sa iglom i bez igle, šmrkao sam kokain, pušio džointe i pio viski, sve na eks. Najviše kad sam bio u Londonu. Skinuo sam se sa kokaina, ali sam ostao periodičan alkoholičar i bio sam na klinici da se liječim. Mogao sam da sipam u sebe dok ne umrem. Ja sam nekako znao da ću preživjeti, nažalost, moja kćerka nije - kazao je Vukašinović, prenosi Blic.rs.

0
VIJESTI
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
 

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.