13.12.2017. 16:09
0
George Clooney četrnaestorici prijatelja poklonio po milion dolara
George Clooney želio je da zahvali svojim prijateljima što su mu pomagali dok se još borio za uspjeh u karijeri, te je odlučio da za njih 14 pripremi i pokloni po milion dolara.

Rande Gerber, Clooney-ev najbolji prijatelj izjavio je da je Clooney jednog dana nazvao njega, i rekao da svi njegovih odabrani prjatelji dođu na večeru.

Grupa prijatelja koji sebe međusobno nazivaju ‘The Boys’, 2013. pojavili su se na večeri na koju su bili pozvani, a pored mjesta na kojem su trebali da sjednu stajala je aktovka, tačnije njih četrnaest.

‘George je počeo da govori: ‘Slušajte, želim da znate koliko mi značite u životu. Kada sam došao u L.A. spavao sam na kauču. Sretan sam što vas imam u svom životu, i danas ne bih bio to što jesam bez vas. I jako mi je važno dok smo još uvijek svi zajedno da vam uzvratim na uslugama. Sada želim da otvorite aktovke.’

U svakoj od aktovki bio je milion dolara u apoenima po 20 dolara.

Rande je izjavio: ‘Svaki od nas, nas 14, dobili smo po milion dolara. Baš svaki od nas. Bili smo u šoku. Mislili smo kao, šta je ovo?’

George je rekao:’ Znam da smo svi prolazili kroz teška vremena, a neki još uvijek prolaze. Sada više ne morate da brinete o budućnosti djece. Ne morate da brinete, znate, o školi i ostalim brigama…’

Pored milion dolara koje je dao svakom od njih, Geore je platio i sve poreze koje su dugovali.

(filmonizirani.net/Ajla Hurko)

0
SHOWMAGAZINE
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.