15.8.2021. 16:11
0
Pjevač Bono Vox na crvenom tepihu 27. SFF-a: Grad Sarajevo je zaista poseban i jako je dobro biti ovdje
Veliki prijatelj Sarajeva, Bono Vox, prošetao je danas crvenim tepihom 27. SFF-a u to u društvu sa Wimom Wendersom prije premijere filma pod nazivom "Hotel od milion dolara".

- Ako ćete se buniti protiv nečega - to treba biti interesantno. Kada razmišljam o ovom gradu, o Sarajevu, inovativnom i bučnom gradu, volio bih da ljudi dođu ovdje i vidd sve u ovom gradu. I buntovnost a ne samo ozbiljnu stranu koju ljudi naglašavaju", dodao je Bono Vox u govoru za BHRT.Bono Vox prošetao crvenim tepihom SFF-a: Grad je nevjerovatan, poseban, jako je dobro biti ovdje.


Bono je u toku govora u Narodnom pozorištu Sarajevo rekao još nekoliko zanimljivih detalja:

"Drago mi je da sam opet ovdje u Sarajevu. Čini se da je prošlo predugo vremena.  Znate, pokušali smo doći prošle godine, ali nismo mogli zbog koronavirus situacije. Ovo je najbolji festival, stvarno. U mom umu taj koncert iz 1997. godine u ovom gradu u tom momentu, to meni znači više nego što ja to mogu izgovoriti. Ne mogu to u dvije rečenice izgovoriti. To je veliki dio života našeg benda, ali i mali dio života vašeg grada i zemlje BiH", kazao je Bono Vox okupljenim novinarima na crvenom tepihu SFF-a.


(Amer Mujezinović)

0
SHOWMAGAZINE
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.