2.5.2016. 22:22
0
"Balotelli me je pozvao 15-20 minuta poslije utakmice i izvinio mi se jer je promašio penal"
Direktor Milana Adriano Galliani je izjavio u ponedjeljak kako vjeruje da se Mario Balotelli promijenio u odnosu na prethodni period boravka u italijanskom klubu, prenosi Anadolu Agency (AA).

Kako pišu italijanski mediji, Galliani smatra da je Balotelli sada potpuno drugi čovjek. 

Balotelli je na pozajmici u Milanu iz Liverpoola, a ovog vikenda je promašio penal, u remiju sa Frosinoneom 3:3. 

"Kako bih vam objasnio koliko se Balotelli promijenio, reći ću vam da me pozvao 15-20 minuta poslije utakmice i izvinio mi se zbog toga što je promašio penal. Nije imao sreće, promašio je penal i pogodio prečku u 93. minuti", rekao je Galliani. 

Balotelli je postigao samo jedan pogodak na 19 utakmica u Seriji A od dolaska iz Liverpoola.

(Anadolu Agency)

0
SPORT
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
 

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.