9.4.2017. 18:58
0
Dvostruki trijumf omladinaca Željezničara na Tušnju
U derbiju 25. kola Premijer lige za juniore, tuzlanska Sloboda poražena je na Tušnju od Željezničara rezultatom 0:1 (0:0).

Jedini pogodak, koji je sarajevske „plave“ doveo na lidersku poziciju sa 63 boda, bio je Mirza Šubo u 90. minuti utakmice. Juniori Slobode sada su na 2. poziciji sa 61 bodom.

Prije juniora, snage su, također u 25. kolu, odmjerili kadeti Slobode i Željezničara. Gosti su bili uspješniji pobijedivši rezultatom 0:3 (0:0).

Strijelci su bili Dženan Osmanović u 50., Ahmed Hasanović u 68. i Alen Nuhanović u 77. minuti sa 11 metara.

Na tabeli kadeta vodi Željezničar sa 63 boda, dok je Sloboda na 4. mjestu sa 47 bodova.