16.7.2017. 18:56
0
"Ronaldo u Unitedu - to je nemoguća misija. Žao mi je što nećemo dovesti ni Moratu"
Cristiano Ronaldo definitivno neće ići u Manchester United, barem tako veli Jose Mourinho.

Ronaldo je ljut pošto su ga španske vlasti optužile da je utajio porez, zbog čega je nagovijestio da bi mogao da ode iz zemlje, a mediji su spekulisali da postoji mogućnost da se vrati u Manchester United, prenosi Kurir.

"Neću da dozvolim da moj klub gubi vrijeme na igrače koji su nemoguća misija. Ronaldo je veoma važan igrač u klubu, on je fudbaler velike ekonomske moći. Ne možemo da pronađemo nijedan razlog koji bi mogao da nas navede da pomislimo da bi Ronaldo mogao da napusti Real", rekao je Jose.

Portugalski trener je dodao da ne vjeruje ni da će napadač Reala Alvaro Morata preći ovog ljeta na Old Trafford.

"To je šteta. On je igrač koji je kod mene izborio mjesto u prvom timu Reala i volim ga. Uživao sam gledajući njegov napredak u Juventusu i Realu. Nismo postigli dogovor sa španskim klubom i mislim da neće doći kod nas", naveo je Portugalac.

0
SPORT
Source.ba komentari
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Redakcija
T:
F:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2015, Source d.o.o.