9.9.2017. 20:17
0
Manchester United primio prve golove: Remi Stokea i Manchester Uniteda
U posljednjoj utakmici današnjeg programa 4. kola engleske Premier lige, Stoke City i Manchester United su podijelili bodove odigravši 2:2.

Piše: Haris Ahbabović

Poveli su domaći kada je Choupo-Moting postigao gol u 43. minuti, ali samo dvije minute kasnije gol za United postiže Rashford.

Potom je Lukaku u 57. minuti donio gostima vodstvo, ali je Choupo-Moting šest minuta kasnije postavio konačnih 2:2.

Nakon prve tri pobjede u sezoni, United je sada upisao remi i Đavoli su primili prva dva gola u novoj sezoni u Premier ligi.