21.1.2018. 22:43
0
Barca ove sezone nemilosrdna: "Petarda" u golu Betisa
Barcelona je večeras protiv Real Betisa u 20. kolu španske La Lige slavila rezultatom od 5:0.
U prvom poluvremenu Betis je pružio dobar otpor Kataloncima, te je prvo poluvrijeme završeno bez golova.

Ipak u drugom poluvremenu, potop. Golijadu je započeo Ivan Rakitić u 59. minuti, da bi samo pet minuta kasnije prednost Barcelona povećao Messi. Za 3:0 strijelac je u 69. bio Suarez.

U 80. minuti Messi pogađa za 4:0, dok Suarez postiže i posljednji pet pogodak, za uvjerljivu pobjedu nad Betisom.

Nakon ove pobjede Barcelona ima čak 11 bodova prednosti na Atletico Madridom.