23.9.2018. 21:20
0
Široki pobijedio Zvijezdu, za tri dana gostuju na Koševu kod Sarajeva
NK Široki Brijeg nakon puno muke pobijedio je na svom terenu Zvijezdu 09 rezultatom 2:0.

Posljednja momčad na ljestvicu došla je na Peceru s jednim ciljem – da obrani vlastitu mrežu. Gosti su uspješno odolijevali napadima domaćih nogometaša sve do 75. minute kada je gol za vodstvo 1:0 zabio Josip Kvesić.

U 85. minuti autogol je postigao Kristijan Tojčić i tako riješio sve dvojbe oko konačnog ishoda utakmice.

Široki je tako prekinuo niz od četiri utakmice bez prvenstvene pobjede i sa 17 osvojenih bodova nakon deset odigranih kola nalazi se na četvrtom mjestu ljestvice Premijer lige BiH.

Ispred Širokog su Sarajevo i Željezničar sa po 21 bodom te Zrinjski na trećem mjestu sa 19 bodova.

Već za tri dana momčad Goce Sedloskog gostuje kod vodećeg Sarajeva u derbiju 11. kola.