17.9.2019. 23:01
0
U duelu Borussije i Barcelone se nizale prilike, ali bez pogodaka
Fudbaleri Borussije Dortmund i Barcelone rezultatom 0:0 su remizirali u susretu prvog kola grupne faze Lige prvaka.

Iako je Dortmund večeras bio bolji od Barcelone nisu uspjeli realizirati svoje prilike.

Domaći su preko Marca Reusa imali najbolju priliku u prvom dijelu, ali njegov udarac odbranio je ter Stegen.

Marco Reus je imao jednu stopostotnu prilike iz igre u prvom dijelu, a u nastavku je promašio penal.

Tačnije, njegov udarac s bijele tačke u 57. minuti odbranio je Marc Andre ter Stegen.

Ono što je iznenađujuće jeste to da sudija nije uočio da je Ter Stegen napustio gol-liniju dok je Reus gađao s penala, čime je prekršio pravila. Po tim bi pravilima penal trebao da se ponovo izvede.