0
Remi Barcelone i Seville
Barcelona je u derbiju kola ugostila Sevillu, a konačni rezultat bio je 1:1.

Prvi su do pogotka došli gosti i to u 8. minuti golom Luuka de Jonga.
Barceloni nije trebalo puno da izjednači pa smo pogodak Philippea Coutinha mogli vidjeti već u 10. minuti.

Igrala se osma minuta kada je, poslije jednog ubačaja iz kornera, Luuk de Jong zakucao loptu u mrežu Neta i donio gostima prednost. Gol pogledajte OVDJE.

Već u 10. minuti 1:1. Philippe Coutinho postiže pogodak za izjednačenje. Taj gol pogledajte OVDJE. Kakav početak meča...

Bh. reprezentativac Miralem Pjanić svoju šansu je dobio u 75. minuti, ali je zamijenio Coutinha, a ne Sergia Busquetsa, za kojeg je trebao biti zamjena prema poziciji koju igra.