11.9.2021. 12:22
0
"Neki ljudi sa strane žele da nam nanesu štetu, pokušavaju da predstave nešto što uopće ne postoji. Sve u BiH je više nego profesionalno"
Bosanskohercegovački reprezentativac Anel Ahmedhodžić je u razgovoru za švedske medije govorio o našem nacionalnom timu. Istakao je da je atmosfera u reprezentaciji i više nego dobra iako neki ljudi sa strane žele da pokvare sve dosad učinjeno.

Defanzivac koji nastupa za švedski Malmo je vjerovatno mislio na poruke Asmira Begovića upućene prema vrhu Saveza kao i prepisku jednog od menadžera koji je istakao da je ''platio kaparu da njegov fudbaler zaigra za reprezentaciju''. 

- Ojećaj je uvijek specijalan, volim Bosnu i Hercegovinu i uvijek rado igram za nju. U ovim utakmicama nije bilo dobro, no atmosfera u ekipi je zaista fantastična. Imamo dobre igrače koji posjeduju mnogo kvaliteta, ali neki ljudi sa strane žele da nas povrijede i da nam nanesu štetu. To me ne dotiče kao ni bilo koga u timu, ja mislim, rekao je Ahmedhodžić, te dodao:

- Sve što rade je bespotrebno. Pokušavaju da predstave nešto što uopće ne postoji, bar koliko ja znam. Ne znam mnogo, ali iz mog iskustva, sve u Bosni i Hercegovini je više nego profesionalno. Sve je na vrhunskom nivou, prenosi Sport1.

Ahmedhodžić je dosad odigrao osam utakmica za reprezentaciju Bosne i Hercegovine, a za Zmajeve je debitovao prošle godine u baražu za Euro protiv Sjeverne Irske. 

(Ajdin Balićevac)

 
0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.