8.10.2022. 19:52
0
Mulalić o sukobu sa Jakirovićem: Ako je u Mostaru bio seljakluk od Želje, šta je onda danas bilo?
Željezničar je danas na Grbavici u derbi meču 13. kola PL BiH poražen od Zrinjskog sa 0:1.

Trener Želje Edis Mulalić govorio je nakon meča i o sukobu sa trenerom protivničke ekipe Sergejom Jakirovićem.

“Ja protiv Jakirovića nemam ništa. Mislim da njegova izjava poslije naše utakmice u Mostaru nije bila korektna kada je rekao da smo došli da se valjamo. Ja sam ga pitao da li je to bilo danas, on je rekao da nije. Riječ po riječ i tako je ispalo. Na kraju sam mu čestitao. Samo sam iznio opasku, ako je tada u Mostaru bio seljakluk od Želje, šta je danas bilo od Zrinjskog. To sam ga pitao. Želim mu da trenira Dinamo, da bude najbolji, ali ne znam…”

(A. Balićevac)

 
0
SPORT
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.