4.11.2022. 19:37
0
Elon Musk o kupovini Twittera: Platio sam previše, htio sam da se povučem
Jedan od najbogatijih ljudi na svijetu Elon Musk rekao je na konferenciji bogatih investitora u New Yorku da je za kupovinu Twittera dao previše novca. Kazao je da je želio da se povuče iz sporazuma, javio je BBC.

Elon Musk je govorio na konferenciji Baron Investment na Manhattanu. Istovremeno traje napeto iščekivanje Twitterovih zaposlenih da li će ostati ili izgubiti posao. Svako od njih bi upravo trebalo da je dobio pismo iz kojeg će saznati svoju sudbinu.

Ovaj milijarder je kupio društvenu mrežu Twitter za 44 milijardi dolara. A prema pisanju Business Insidera rekao je učesnicima konferencije: „Pokušao sam da se povučem iz sporazuma. I to je bilo kao u onoj sceni iz ‘Kuma’“.

„Mislim“, dodao je, „većina ljudi bi rekla, s obzirom na to kako se tržišna situacija razvija ove godine, da je cijena visoka“.

BBC je ovu Muskovu izjavu prokomentarisao riječima: „Nismo sigurni koju on to scenu pominje iz ‘Kuma’, klasičnog filma o mafiji. Ali se nadamo da to nije ona sa konjskom glavom“.

U toj sceni, jedan holivudski producent saznaje za cijenu svog odbijanja da popularnom pjevaču Johnnyju Fontaineu, štićeniku mafijaškog bosa, da ulogu u svom novom filmu. Probudivši se u krevetu, producent pronalazi kraj sebe u posteljini odsječenu glavu svog najboljeg trkačkog konja.

(A. Balićevac)

0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.