19.1.2021. 19:32
0
"Kad sam bio u Želji, Amar je pokušao da uđe u klub na bilo koji način. Prišao sam klupi Željezničara da im poželim sreću, a onda su me otjerali od klupe"
Za Source.ba portal danas je govorio novi trener sarajevskog Olimpika, Slavko Petrović.

Sa njim smo razgovarali o tome na koji način planira sačuvati tim sa Otoke od ispadanja iz Premijer lige, kakva pojačanja se spremaju, kako gleda na period u bijeljinskom Radniku, te zbog čega nije u dobrim odnosima sa trenerom Željezničara, Amarom Osimom.

U nastavku pogledajte cijeli intervju sa Slavkom Petrovićem.

Novinar: Haris Ahbabović
Snimatelj: Kenan Ćemo
Montaža: Kenan Ćemo

 
0
SOURCE PRIČE
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
 

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.