29.4.2017. 12:39
0
"Glumila sam fatalne žene i prostitutke, a uvijek sam željela da mi ponude neku ulogu seljanke"
Jasna Ornela Bery veliki je ljubitelj knjiga, a kada se ugase kamere u privatnosti svoga doma sjedi, čita i piše.

"Kada je Sajam knjiga ja odem i provedem cijeli dan i kupujem knjige koje kada ljeto dođe svaki dan čitam. Kada odem na more, ne mogu pet minuta biti na suncu, ponesem cijelu torbu knjiga i sjedim i čitam", rekla je za Source glumica Jasna Ornela Bery. 

Ona je istakla kako joj se ne dopada ovo novo doba koje je donijelo toliko tehnologije i da ne razumije ljude koji provode vrijeme gledajući u mobitel umjesto da razgovaraju. 

"Čitam i ja vijesti, ali ne koristim tehnologiju previše. Privatno vrijeme koristim i u druženju sa svojim unucima i porodicom", iskrena je Jasna. 

Ona je istakla i da joj brojni ljudi na ulici prilaze, nekada su napadni, ali u svakom slučaju joj prija pažnja.

"Ljudi trče da se slikaju sa mnom i odmah to objave na Facebooku, a nekada nisam spremna za slikanje. Desilo mi se u Švedskoj, misleći da me tamo niko ne zna da sam opušteno izašla u tržni centar sa nekom kapom i samo što sam pomislila, dobro je, nema danas slikanja, pojavila se porodica od četvero ljudi. Da nema tog Facebooka pa hajde, ali kada me objavljuju nekada mi nije do toga, nisam spremna", izjavila je Jasna Ornela Bery. 

Ona je u svojoj dosadašnjoj karijeri uvijek glumila fatalne žene, sve do jedne od posljednjih uloga u seriji "Dva smo svijeta različita", gdje glumi Bahru, ženu sa sela, koja je sušta suprotnost svim ulogama koje je igrala do sada.

"Ja sam uvijek se nadala da će mi neko ponuditi da glumim neku seljanku ili partizanku i kada sam otišla na kasting za Bahru dobila sam odmah ulogu i bila sam sretna. Ja sam glumica koja se može transformisati u svaku ulogu i to se i vidi. Sada nailazim na komentare 'Puno ste ljepši uživo', jer oni mene gledaju kao Bahru, koja i ne treba da bude lijepa. Ja volim tu ulogu jer sam svako jutro dolazila nenašminkana, na sebi sam oblačila debelu odjeću da izgledam kao tabure i prvi put u životu sam zadovoljna i mislim da sam odlična u toj ulozi", rekla nam je naša sagovornica.

Drugi dio intervjua sa glumicom Jasnom Ornelom Bery pogledajte u priloženom videu, a prvi dio koji smo objavili jučer u kojem Jasna govorimo o njenim prvim ulogama pogledajte na linku - "Dobila sam ponudu za slikanje za Playboy i odbila sam. Rekli su 'Šta fali, skidaš se u teatru, što nebi i za Playboy'".

Novinarka: Merima Druškić
Snimatelj i montažer: Ramiz Uzunović

0
SOURCE PRIČE
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.