11.6.2017. 19:16
0
Sestru Dragana Bjelogrlića godinama gledate, da li ste znali da je on njen BRAT?
Ona je pop pjevačica, a on je jedan od najpoznatijih glumaca.

Zorana Pavić je sestra od tetke čuvenom Draganu Bjelogrliću.

Uvijek nasmijana i spremna za šalu Zorana je nedavno proslavila 52. rođendan.


Zorana Pavić

Pjevačica je 90-ih bila u vrhu popularnosti.

Velika ljubav Zorane je i voditeljtsvo, a šarmom je, vodeći autorsku emisiju osvojila brojne gledaoce.

Pjevačica je i jedna veoma hrabra žena. Pokazala je to, nažalost, na teži način kada je 2009. oboljela od raka grlića materice.

“Kada mi je loše, uglavnom sam sama i imam svoje načine kako se rešavam teških trenutaka, ali nikada ne padam. Sebi sam dala zadatak da uvek moram da ostanem na nogama”, rekla je prije nekoliko godina za “Helo“.


(Admir Oručević)

0
SHOWMAGAZINE
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.