18.10.2017. 18:30
3
Zlatko Pejaković o Oliveru: Po čemu je on legenda?
Pjevač Zlatko Pejaković je svojim nedavnim medijskim istupom u kojem se oborio na Olivera Dragojevića iznenadio mnoge.

U emisiji "Petkom s Petkom", čija je tema bila cijena slave, Mia Begović rekla je da je Oliver legenda, čemu se Zlatko žustro suprotstavio.

"On ne može biti legenda. On radi svoj posao i dobro ga radi. Legende su oni koji su imali puno ljudi iza sebe, koji su puno ljudi odgojili. Ja ne volim to što on radi, jer on ne radi za publiku. Ne može nitko kod nas biti legenda.

Nemojte se ljutiti, ali uvijek postoje stvari koje netko razumije, a netko ne. On je legenda samo zato jer je malo manje nerazumljiviji. Ja sebe ne stavljam u kategoriju legendi. Ja se još uvijek grčevito borim za svoju popularnost'', rekao je Pejaković, prenosi Index.
Njegove su izjave izazvale burnu raspravu u emisiji, a Zlatko se na kraju pokušao izvući.

"Ja sam postigao što sam htio. Oliver je moj prijatelj i ja ga volim. Ja sam sve ovo rekao da vidite kako je to kada se netko dira u njegovu slavu", rekao je on.

Oliver je pak za In Magazin izjavio da se on i Pejaković već dugo poznaju, ali da nisu bliski prijatelji.

"Dobri smo, ali nismo veliki prijatelji. Znamo se od davnih dana", rekao je pjevač.

Na upit o komentaru na Pejakovićevu glazbu, Oliver je kratko rekao:

"To je nešto drugo. Ne volim to." 

(Amila Alijagić)

3
SHOWMAGAZINE
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
 

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.