9.1.2018. 21:30
6
Božo Vrećo predstavio novu pjesmu "Revolution"
Božo Vrećo, poznati bh. interpretator sevdalinki objavio je novu pjesmu pod nazivom "Revolution".

Jean Michel Jarre-ovu muziku slušam od malena i baš sam sretan da sam dio ove saradnje sa dragim Stefanom Milenkovićem i Sudar Percussion ansamblom", napisao je Vrećo na svom Facebook profilu, te dodao:

" Otpjevao sam i napisao tekst na Jarreovu muziku i sjajno se sve uklopilo pa sam ponosan i zbog toga".

" I nema sunca da ti moju ljubav vrati , i nema mjeseca da te kao sjenka prati, a ja za te čuvala, ovo zrno ljubavi, a ti dragi, dodji mi, i ovo vrijeme zaustavi", stihovi su iz njegove nove pjesme.



(Admir Oručević)

6
SHOWMAGAZINE
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
 

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.