8.12.2018. 8:30
2
Ponovo oduševila sve: Ilma Karahmet svojim nastupom izazvala ovacije žirija i publike
Hvala svima koji su glasali za mene tokom glasanja za favorita, napisala je pjevačica iz Kiseljaka na društvenim mrežama
Talentirana pjevačica Ilma Karahmet iz Kiseljaka još jednom je očarala sve.

Podsjetimo, Karahmet je sa 13 godina nastupila u šouu "X Factor Adria" i svojim glasom osvojila cijelu regiju.

U šou RTL Zvijezde, otpjevala je evergreen Tereze Kesovije "Moja posljednja i prva ljubavi" čime je izazvala ovacije ćlanova žirija i publike.

- Još jedan uspješan nastup. Hvala svima koji su glasali za mene tokom glasanja za favorita - napisala je 18-godišnja Karahmet na društvenim mrežama,prenosi Avaz.




(Admir Oručević)

2
SHOWMAGAZINE
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
 

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.