1.4.2019. 15:35
0
Sergej: Moje pjesme su odraz mog senzibiliteta i moje ličnosti
Karijeru Sergeja Ćetkovića obilježile su balade. Hitove zbog kojih ga vole ljudi širom bivše Jugoslavije, piše sam. Ističe da stihovi nastaju inspirisani dešavnjima ne samu u njegovom životu, već i u ljubavnim jadima ljudi koji ga okružuju.

Njegov život i karijera nisu na naslovnicama tabloida, već je u narodu ovaj visoki Podgoričanin omiljen zbog “Postojim i ja”, “Ako te nije pronašla ljubav”, “Moj svijet”, Pola moga svijeta”, “Prokleta bila”, “Pogledi u tami”, Nisu mi dali da te volim”, i mnogih drugih balada koje krase njegovu dvije decenije dugu karijeru.

“Moje pjesme su odraz mog senzibiliteta i moje ličnosti. Ta emotivnost ne podrazumijeva, kako, možda, neki misle, vječitu tugu, nezadovoljstvo, neostvarenost i neke teške emocije koje čine moj karakter i moj život. Naprotiv. Vedrog sam duha, volim da se šalim, da se smijem i radujem, optimista sam i trudim se da njegujem te osobine. S druge strane, duboko proživljavam emocije o kojima pišem i iskustva kako svoja, tako i drugih ljudi, koja pretvaram u pjesme. To je dar koji se najbolje iskazuje stihovima, a ne riječima”, kaže Sergej.

(Alen Avdić)

0
SHOWMAGAZINE
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
 

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.