24.7.2021. 18:47
0
Hrvatica priredila senzaciju protiv Amerikanke
Hrvatska bokserka Nikolina Ćaćić proglašena je senzacijom drugog dana Olimpijskih igara u Tokiju, prenosi Sport Avaz.

Ćaćić je u prvom kolu kategorije do 57 kilograma senzacionalno pobijedila favoriziranu Amerikanku Jarisel Ramirez (Yarisel)  jednoglasnom odlukom sudije, prenio je SK.hr.

Bila je to prva historijska pobjeda za hrvatski ženski boks na olimpijskim igrama.

- Ovo je za mene tek početak, smatram boks kao igru, dobra sam u tome i nadam se da ćete me dugo, dugo gledati. O sljedećoj protivnici ne razmišljam, nećemo je ni gledati jer tako radimo otkad sam počela boksati. Trener će me kasnije uputiti u protivnicu, rekla je Ćaćić. 

(H. Ahbabović)

TokioOI
0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.