23.6.2017. 12:56
2
''Bando i gadovi prestanite prljati ime Luke Modrića! Na kućnom pragu su mu zaklali djeda, ja sam mu bio i tata i mama''
Zdravko Mamić se danas obratio javnosti na izvanrednoj press konferenciji.

U sat i po govorio je o optužbama koje je protiv njega podigao DORH, o Modrićevom svjedočenju, o Kovačićevoj svadbi, o "Našem Hajduku", o Dinamovim transferima...

U pressici je dosta pažnje posvetio Luki Modriću, te je napao novinare koji su se posljednjih dana okomili na hrvatskog reprezentativca nakon njegovog svjedočenja u slučaju protiv Zdravka Mamića. Na tom svjedočenju, Realova zvijezda je na nekoliko pitanja odgovorila sa 'Ne mogu se sjetiti', što je jako naljutilo hrvatsku javnost. 

Ipak, Zdravko Mamić je stao u njegovu odbranu i još jednom javnost podsjetio ko je Luka Modrić.

''Luka ima jako dobro pamćenje, ali se u jednom trenutku nije mogao sjetiti svog debija. Pomogla mu je tada vaša kolegica Dea Redžić da to kraće potraje. Zar se svi vi sjećate svakog trenutka? Luka pleše po stadionima svijeta, proslavlja svoje ime i svog Obrovca iz kojeg je morao pobjeći gdje su mu zaklali djeda.'', rekao je Mamić, te nastavio:

''Bando i gadovi, prestanite prljati ime Luke Modrića! Bio je u izbjeglištvu, ja sam ga uzeo. Bio sam mu i tata i mama i brat i sestra. Učio sam ga kako se sjedi, kako se govori, kako se uči engleski, kako se treba obući. Ja sam ulagao u njegov razvoj. Ja sam ga uzeo iz milosrđa, ko je mogao znati da će on biti takav igrač.''

"Zašto se manipulira? Zašto se tog mučenika, od tog čovjeka koji je triput prvak Europe i koji je najsvetije dijete na svijetu? Zašto smo tako prokleti? Zašto smo tako zločesti? Vi ćete izvesti da ga ja branim, da ga brani kriminalac, jel da?'', kazao je Mamić.

(Amila Alijagić)

2
VIJESTI
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.