4.4.2024. 13:36
0
Progovorio otac jednog od osumnjičenih za smrt male Danke: "Dejan nije bio zbunjen posljednjih dana. Bio je normalan sve ovo vrijeme"
Radoslav Dragijević, otac Dejana Dragijevića, jednog od osumnjičenih za smrt male Danke Ilić (2), oglasio se za Telegraf.rs nakon što je njegov sin uhapšen zbog ubistva devojčice.

Mirnim glasom Radoslav je kratko rekao da ne zna više detalja o slučaju koji je šokirao čitavu Srbiju i region.

Otkriva da njegov sin nije djelovao čudno posljednjih dana.

- Dejan nije bio zbunjen, bio je normalan sve ovo vrijeme, rekao je Radoslav.

Radoslav kaže da sa sinom živi u istoj kući, ali da ne provode mnogo vremena zajedno.

- On iz kuće izađe ujutru, dođe uveče. Ne znam ništa više o ovome dok ga ne vidim, kratko je poručio Radoslav.

Otac osumnjičenog Dejana kaže da lično ne poznaje Srđana Jovanović, koji je također osumnjičen za ubistvo Danke.

- Znam da se znaju sa posla, njega ne znam, rekao je otac osumnjičenog Dragijevića.

Podsjetimo, Danka Ilić (2) nestala je 26. marta oko 13.45 sati, a sumnja se da su je nekoliko minuta kasnije Dragan i Srđan udarili službenim automobilom Fiat Panda, te da su dijete potom strpali u gepek i njeno tijelo bacili.

U toku je intenzivna pretraga deponije kod Banjskog Polja gdje je, kako se vjeruje, Dankino tijelo bačeno.

 
0
VIJESTI
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.