22.6.2016. 17:06
0
"Rekao sam mu, ako ljudi žele da gledaju, sada mogu da gledaju i u tebe i u mene"
Kako bi ojačao samopouzdanje sinu, Josh Marshall iz Kansasa istetovirao je na glavi ožiljak sličan onome koji je dobio njegov osmogodišnji sin Gabriel nakon operacije tumora na mozgu.
Fotografija oca i sina brzo se proširila društvenim mrežama, a Josh je istaknuo kako se nije nadao silnoj lavini pozitivnih komentara.

Dječakov otac je prvo obrijao glavu kako bi sinu pomogao da prebrodi tešku situaciju, a za tetovažu se odlučio kad je čuo sina da se naziva 'monstrumom' zbog ožiljka na desnoj strani glave.

"Rekao sam mu, ako ljudi žele da gledaju, sada mogu da gledaju i u tebe i u mene", rekao je Josh.

Ovaj je događaj inspirirao brojne očeve čija se djeca bore s malignim oboljenjima da na društvenim mrežama stave hashtag #BestBaldDad - "najbolji ćelavi otac".

(Fena)
0
VIJESTI
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
 

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.