31.10.2016. 13:01
0
Stjuardese otkrile šta su sve doživljavale tokom leta: Lizao me je kad god bih se približila
Svi koji su bilo kada krenuli na put sreli su nekoliko nestašnih putnika, no stjuardese s njima imaju posla cijelo vrijeme. Osim što moraju smirivati one koji se razljute zbog nečega, one su i svjedokinje nekima od najčudnijih stvari koje ljudi rade, prenosi Index.hr.

S toliko neobičnih priča koje imaju za podijeliti sa svijetom, nije ni čudo da su se na Redditu pošteno istresle i ispričale sve što su vidjele. Korisnica pod imenom zaderatsky ispričala je da je radila kao stjuardesa u '70-ima i često je viđala prostitutke kako opslužuju mušterije na letu San Juan - New York.

"U nekoliko prigoda prostitutke bi kružile avionom, upucavajući se tipovima za koje su mislile da putuju sami. Viđala sam ih kako se šuljaju u WC s mušterijama. Neke su na letu odradile toliko mušterija da bi bez problema platile još jednu kartu. Bilo je lako prepoznati ih, jer su i po zimi hodale u vrućim hlačicama, topićima i cipelama na platformu", ispričala je.

Druga je opisala ružni incident prilikom posluživanja pića.

"Parkirala sam svoja kolica i pitala tipa što želi popiti. Podigao je prst, krenuo mi odgovoriti, povratio u plastičnu vrećicu, a zatim mi odgovorio da želi sok", rekla je.

Zaštitar pod imenom mits06 prisjetio se anegdote kad je avion prisilno sletio jer je jedan od putnika pušio halucinogenu drogu PCP u toaletu i totalno poludio.

Od vjeverica do lizanja

Svoje priče nisu objavile samo stjuardese i zaposlenici aviokompanija, već i rođaci i prijatelji pilota.

"Moj je otac pilot i jednom je na njegovom letu bila ragby momčad koja je osvojila neko prvenstvo. Unajmili su cijeli prvi razred, a kad je avion dosegao visinu za let, skinuli su se u bokserice. Neki su bili najpristojniji ljudi koje je moj otac ikad upoznao, ali bili su goli", ispričao je jedan korisnik.

Drugi pod imenom jbOOgi3 opisao je da je njegov djed bio stjuard te mu je ispričao da je vidio putnika koji je u avion unio vjevericu i mazio je tijekom leta.

"Na transatlantskom letu u jednom je trenutku po putnicima počelo padati more crva", prepričala je jedna djevojka što joj je majka ispričala.

Drugi korisnik prepričao je priču jedne stjuardese koju je putnik pokušao lizati svaki put kad bi se nagnula da putniku do njega da piće ili obrok.

"Jedna od mojih rođakinja je stjuardesa, a jedna od njenih zadaća je brinuti se da su sva djeca u zrakoplovu na broju. Na jednom letu trebalo ih je biti troje, no ona je vidjela samo dvoje. Pogledala je raspored sjedenja i otišla do para koji je imao dijete. Oni su bili jako mladi i očito iz ruralnih područja. Pitala ih je gdje je dijete, oni su joj pokazali na pretinac iznad njih. Moja rođakinja izvadila je dijete iz pretinca, za koji su oni mislili da je ležaj za dijete i objasnila im da dijete moraju držati u krilu", ispričao je jedan korisnik. 

(Merima Druškić)

 
Stjuardesa
0
VIJESTI
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.