9.6.2019. 21:59
0
Nadal: Osvojio sam trofej i san se nastavlja. Žao mi je što i Thiem nije mogao osvojiti, jer je odlično odigrao turnir
Rafael Nadal nije mnogo pričao nakon osvajanja 12. torfeja na Roland Garrosu.

U intervjuu na terenu odmah po završetku finala kazao je da mu je teško opisati kako se osjeća.

“Prvo bih čestitao Thiemu i žao mi je što nije mogao i on da osvoji jer je igrao nevjerovatnim intezitetom čitav turnir. Nevjerovatan je osjećaj, teško mi je da objasnim kako se osjećam nakon 12. trofej. Sanjao sam da zaigram ovdje do 2005. osvojio sam trofej i san se nastavlja. Nevjerovatno.” poručio je Španac.

On je sa 3:1 u setovima nadigrao Thiema i ponovo je pokorio Pariz, prenosi CDM.


(Amila Alijagić)

0
SPORT
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
 

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.