8.4.2018. 23:00
0
Manekenki prijete zbog frizure od 40 miliona, ima čak i obezbjeđenje
Nigerijska manekenka Čika Lan ima frizuru koja vrijedi čak 40 miliona, bar tako ona tvrdi!

Ona zbog kose ima policijsku pratnju, a frizura ju je učinila zvijezdom.

Kako kaže, njena frizura vrijedi tačno 40 miliona, ali ne navodi tačno čega. Tvrdi da često dobiva prijetnje zbog svoje ekscentrične pojave te je odlučila da zatraži policijsko obezbjeđenje.

Za portal "Information ng" kaže da se sada osjeća daleko sigurnije.

- Kada sam ispričala o vrijednosti svoje kreacije na glavi, na društvenim počele su prijetnje koje su me uplašile i shvatila sam da nije pametno da se razmećem svojom skupocjenom kosom - rekla je manekenka.

Priznaje da je shvatila da je izgubila svoju slobodu, ali nema namjeru da mijenja frizuru u koju je zaljubljena.

- Volim da budem unikatna i dat ću sve pare, spremna sam na razne neprijatnosti samo da se izdvojim iz mase - kaže ona.

(Ajla Hurko)

0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
 

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.