22.3.2020. 19:48
0
Kad on uđe u tramvaj, nastane pravi dernek: Imam suprugu koja me neizmjerno voli i čeka me da dođem kući sa zaradom
Kako bismo se svi skupa "rasteretili" malo od vijesti o koronavirusu, odlučili smo da svaki dan, na Source.ba portalu, objavimo po jedan od intervjua ili priloga opuštenijeg karaktera.

U pitanju je video sadržaj koji smo objavili prije nekoliko godina ili mjeseci, te koji repriziramo na našem portalu.

Ferid Kalkan je demobilisani borac iz Zavidovića. Njegova životna priča je takva da će sigurno probuditi u vama iskrene emocije... Donosimo vam jednu zanimljivu priču iz 2015. godine.

Novinar: Alen Avdić
Snimatelj: Alen Alilović
Montaža: Emir Preljević

0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
 

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.