7.11.2023. 13:02
0
Wayne Rooney iskreno: Provodio bih nekoliko dana kod kuće, pio sam dok se ne bih gotovo onesvijestio
FOTO: Twitter
Wayne Rooney, legendarni engleski fudbaler, koji trenutno sa klupe predvodi Birmingham City, u podcastu nekadašnjeg ragbiste, Roba Burrowa, govorio je, između ostalog, o problemima sa alkoholom.

Englez je priznao da je pio dok se gotovo ne bi onesvijestio, a sve zbog toga kako bi pobjegao od mentalnih problema, koje je osjećao na vrhuncu svoje igračke karijere.

Imao sam mnogo različitih izazova, kako na terenu, tako i van njega, a moj način za opuštanje je bio alkohol. Provodio bih nekoliko dana kod kuće, gdje sam pio dok se ne bih gotovo onesvijestio. Nisam želio da se družim sa ljudima, jer sam se osjećao postiđeno, a ponekad sam imao osjećaj da sam iznevjerio ljude, rekao je Rooney.

Prema riječima Rooneyja, bilo je ljudi sa kojima je mogao da razgovara o tom problemu, ali je odlučio da to ne radi, kako bi pokušao sam da riješi problem.

- Bilo je ljudi sa kojima sam mogao da razgovaram o tome, ali odlučio sam da to ne radim i da pokušam sam da riješim problem. Kada to uradite i ne prihvatite pomoć drugih, stvarno možete pasti nisko, a ja sam bio takav nekoliko godina. Na sreću, više se ne plašim da odem i pričam sa ljudima o problemima koje možda imam, istakao je Rooney.

(M.Lj.)

0
SPORT
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.