30.12.2023. 15:40
0
Ispovijest Vesne Zmijanac: "Nema ništa tužnije od pijane žene. Znala sam otići na groblje i na nečijem grobu popiti po devet čokanjčića"
Vesna Zmijanac ogolila je dušu i priznala kako je konzumirala veće količine alkohola u mladosti, a onda je otkrila i kako je prestala sa tim porokom.

Pjevačica Vesna Zmijanac nedavno je otkrila da je u mladosti konzumirala veliku količinu alkohola, ali da je uvidjela svoj problem i prestala na vrijeme.

Ona je dodala da su prijatelji pokušavali na sve načine da joj pomognu, ali da ih je sve tjerala od sebe, dok u jednom momentu nije sama presijekla i odlučila da prestane sa konzumiranjem alkohola, prenosi Depo.ba.

– Znala sam da odem na groblje na Bukulji, tamo sjednem na grob neke babe i popijem po devet čokanjčića rakije, a onda me uhvati san. Vjerujte mi, nema ništa tužnije od pijane žene. I sama sam sklona tom poroku, za koji opravdanja nema, niti ga tražim. Tužno je kada žena svoj jad i očaj blaži alkoholom – priznala je pjevačica jednom prilikom.

Vesna priznaje da nije bila svjesna da je bila u kandžama poroka.

– Izgubila sam mnogo prijatelja u vrijeme kad sam pila. Bilo je ljudi koji se nisu slagali s tim i nisu mi davali podršku, naprotiv. Svako ko mi je pričao nešto za moje dobro prošao je kao bos po trnju jer nisam htjela da slušam. Mislila sam da sam najpametnija i govorila sam: “Ma šta ko meni ima da priča šta ću da radim u životu”. Svađala sam se s prijateljima kad god bi mi skretali pažnju na taj gadan porok. Nisam bila svjesna toga šta radim, a porok je sklanjao ljude od mene. Znala sam, kao mlađa, da budem vrlo bezobrazna, da budem svojeglava do te mjere da sam mislila da je cijeli svijet protiv mene, a nije niko bio – izjavila je pjevačica.

Ona je istakla da je shvatila da ima problem, te da je sama sebi pomogla.

– Znate, rijetko će neko da prizna da ima problem s nekim porokom. Obično nam na to ukažu ljudi iz okruženja, pa se trgnemo ili ne. Na kraju sam shvatila da moram da uzmem stvari u svoje ruke, da se odreknem svega što mi šteti da ne bih otišla u provaliju. Onaj ko je opijate izmislio i napravio, taj sigurno mrzi čovjeka, mrzi sve ljude i sebe samog. Naravno, nikad se nije dešavalo da popijem toliko da ne znam gdje sam i šta radim, ali i kad malo cugate više puta nedeljno i to je neka vrsta zavisnosti – zaključila je Vesna.

(Ajdin B.)

 
0
SHOWMAGAZINE
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.