3.8.2024. 18:54
0
Sarajevo: Održan još jedan protest u znak podrške Palestini
FOTO: N1
U Sarajevu, ispred Sebilja građani su se okupili da bi još jednom pružili podršku građanima Palestine.

Suemeja Smailhodžić je istakla da je prestala brojati dolaske na ove skupove i da joj je ovo šesti ili sedmi put da dolazi.

“I mi smo to jednom preživjeli i znamo kako im je. Meni bude zadovoljstvo kada vidim puno ljudi, ali jednom se desilo da nije bilo puno ljudi tako da je to bilo poražavajuće za naš grad”, kazala je.

Na proteste po drugi put došla je i Merima Šahbegović.

“Ovo mi je drugi na protestima. Bila sam u oktobru prošle godine kada su bili kod Vijećnice”, navela je, prenosi N1. 

(Erna H.) 

0
VIJESTI
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.