8.7.2024. 10:24
2
Vedran Zubić odustao od učešća na izborima: "Nisam se prepao da ne bude zabune, ali moji roditelji nisu ovo zaslužili"
Vedran Zubić je, izgleda, odustao od učešća na Lokalnim izborima.

Ovaj popularni stanovnik Novog Grada - Sarajevo, ranije se pominjao kao nosilac liste Stranke za Bosnu i Hercegovinu za Općinsko vijeće Novi Grad.

To je izazvalo oštru reakciju Trojke, posebno stranke Narod i Pravda.

Zubić je, ako je suditi po postu koji je objavio na svom Facebooku, stava da mu ne treba takav stres. A pogotovo ne njegovim roditeljima. 

"Proteklih mjesec i kusur dana dobio sam razne pozive da se pridružim nekim strankama na listi za izbore. Mislio sam da je dobro da budem dio struktura koje se nešto pitaju na nivou lokalne samouprave. Čak sam i pristao mada mi je bilo jasno da se nekima neće svidjeti. Kada vidim kako ljudi reagiraju i pljuju sve ono što radim možda je bolje da ipak preskočim te stvari, a da se vi opet čudite kako su "ovi i oni" u politici! Ja sam mislio da je to OK, da imam ideje i da će ljudima biti drago da budem dio tih struktura. Ali nije! Ljudi evidentno ne cijene moj rad i ideje. Pošteno je i to!

Nisam siguran da moje ime politički vrijedi toliko da me se vrijeđa na sve moguće načine. Oni koji me znaju razumiju moj stav: lista Dobrinje na lokalnim, lista profa na kantonalnim i lista regija na "velikim" izborima! To ja neću dočekati, a vi uživajte u svom izboru!", napisao je na Facebooku Zubić.

"Bit je davanje inicijativa, ideja i kontrola poreskog novca. Te ljude birajte. Sve ostalo je rasprava na nivou kečera i zabave "Džeri Springer" tipa!

SRETNO!

P.S. Čistka "prijatelja" ide. Ja nisam političar koji trpi uvrede pa će poslije sjesti sa tom osobom i dogovarati. Ja sam malo drugačije odgojen!



P.P.S. Nisam se prepao da ne bude zabune. Ali moji roditelji nisu ovo zaslužili!", dodao je. 

 
2
VIJESTI
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.