16.8.2024. 21:49
0
Danis Tanović: Čini mi se da nikad nije bilo više ljudi, prava proslava 30. godišnjice
Crvenim tepihom ispred Narodnog pozorišta u Sarajevu je prošetala i ekipa filma "Nakon ljeta" bh. reditelja Danisa Tanovića, koji će otvoriti jubilarno 30. izdanje Sarajevo Film Festivala.

Tanović je dao i kratku izjavu početka 30. izdanja SFF-a koji će otvoriti njegov film.

- Iskreno čini mi se da nikad nije bilo više ljudi, baš je proslavica 30. godišnjice. Toplo vrijeme, ljeto, a i film je sniman tokom ljeta i mislim da će se ljudi obradovati - rekao je Tanović.

Kazao je da je bilo novih saradnika, a i onih s kojim je već radio. Istakao je nadu da će se ljudi uživati u filmu "Nakon ljeta".

- Volim da miješam glumce iz regije - dodao je Tanović.

Dotaknuo se i serije Kotlina, čiju pretpremijeru ćemo moći gledati na Sarajevo Film Festivalu.

- Ja sam iskreno jako, jako sretan što nije jednostavno za postići. I meni je to bilo prvo iskustvo, da se razumijemo, da radim prvu sezonu. Zanimljivo je bilo pronaći stare likovi i provući ih kroz nove avanture. Vidjet ćemo reakcije za par dana - kazao je Tanović.

(Sead M.)

0
SHOWMAGAZINE
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.