22.7.2024. 16:22
0
Suprug Šejle Zonić brani pjevačicu: Ne dolazi na koncert Ceca, dolazi Šejla!
Armin Zonić, suprug pobjednice Zvezda Granda Šejle Zonić, uputio je poruku općinskom vijećniku NiP-a u Kalesiji Admiru Kariću, koji je nedavno kritikovao to što će ona prvog augusta održati koncert u ovom gradu.

Nastavak je ovo velike sage oko ove pjevačice koja je pobijedila na regionalnom muzičkom takmičenju, Zvezde Granda, a kojoj je mentorica bila Ceca Ražnjatović, supruga ratnog zločinca i kriminalca, ubijenog Željka Ražnjatovića Arkana.

"Nisam htio, ali ja, Šejlin suprug, napisat ću par stvari ovdje ali samo iz razloga što sam ja Tuzlak i mi smo bukvalno komšije, isti kanton, grad do grada", napisao je na početku Šejlin suprug.

Između ostalog je naveo da je koncert u Kalesiji dogovoren prije nego što je Šejla odnijela pobjedu u spomenutom muzičkom takmičenju i da je zbog toga cijena manja od one koju je Karić naveo u svom statusu (10.000 KM). Dodao je kako novac od nastupa ide isključivo Šejli i muzičarima.

Kao što je poznato, Karić je ukazao na to da se koncert održava na Trgu šehida, što on smatra skrnavljenjem šehida. Također joj je zamjerio to što na plakatu piše "Trg". Zonić je odgovorio kako se inače na obavještenjima o Šejlinim nastupima navodi samo "Trg".

"Pogledaj najave kod, naprimjer, Mirze Selimovića. To je jednostavno praksa da se olakša čitanje i smanji tekst na reklami, jer ima mnogo nastupa, a cilj te objave je da obavijesti svoju publiku gdje do kraja godine ima nastupe i da li je javnog ili privatnog karaktera. Zakačio si se za to što nije napisan naziv Trg šehida i kao, po tebi, zato ne poštuje šehide? Na takav način razmišljati, opsesivno tražiti razlog da se bojkotuje, mrzi i slično, je toksičan način razmišljanja. Zamisli da u nekome probudiš ono najgore i napravi problem na tom koncertu, je l' bi bio sretan? Šejla s onim što jeste i ko jeste, zaslužuje poštovanje, a ne to što si uradio", objavio je.

Također je naveo da je Šejla trenutno veoma popularna i da dobija poruke od stanovnika Kalesije i ostatka kantona koji se raduju koncertu. Napisao je i da je Šejla u Beogradu pjevala sevdalinke, zbog čega su joj ljudi svih nacija skidali kapu.

Poručio je kako na koncert ne dolazi Šejlina mentorica, Ceca, nego dolazi lično Šejla.

"Ne dolazi mentor s Granda, dolazi Šejla. Vi kao patriota možete biti sretni sto dolazi Šejla gdje će, između ostalog, i kod vas otpjevati nekoliko bosanskih sevdalinki koje je pjevala s Divanhanom po cijelom svijetu, gdje će ljudi da se vesele. Šejla nema nikakve odgovornosti za prošlost i tragedije koje su iza nas", podijelio je.

Smatra da je Karićev Facebook status zapravo poziv na bojkot Šejlinog koncerta u Kalesiji i da kao posljedica to da u nekome probudi ono najgore i da zbog toga napravi problem.

"Dobio si medijski prostor na tu temu i to ima svoju odgovornost. Svjestan si toga. Ako provjeriš to što si iznad napisao, 100 posto ćeš se izviniti svom gradu, jer javno sam napisao istinu. Ako ne budeš mogao, kada bude koncert doći ću lično da ti pokažem ugovor ako ti je toliko stalo da svojim očima vidiš. Ne dopustite medijima da vas izmanipulišu i da shodno tome dolazite do nekih zaključaka. Vidimo se 1. 8. 2024. i svima svako dobro", zaključio je Zonić.

(Sead M.)

0
SHOWMAGAZINE
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.