2.12.2023. 21:38
0
Selma Bajrami zna zbog čega je krenula hajka na nju: Nisam nacionalista, ne odričem se svog porijekla!
FOTO: face tv
Selma Bajrami, bh. pjevačica, bila je gošća na "Centralnom dnevniku" Face televizije u kojem je istakla da trbi neviđeni linč nakon snimka na kojem pokazuje orla.

- Prije nekoliko dana nazvao me novinar jednih novina i pitao me šta mislim o tome kako će reagovati narod Srbije kada vidi da pjevam albansku pjesmu i pokazujem orla. Ja nisam ni znala da postoji taj snimak - rekla je Bajrami.

Ranije se oglašavala i navodila kako pjeva za sve ljude i da nema problema ni sa jednim narodom na ovim prostorima.

- Muzika me ponijela. Veselila sam se sa svojom publikom. Ne pravdam se, ne mislim da sam napravila nešto loše. Nisam imala namjeru da nekog uvrijedim.

Moji prijatelji iz Srbije znaju da nisam iz te priče. Zadnjih nekoliko dana moja porodica i ja trpimo neviđeni linč. Jako teško ovo podnosim. Nisam znala kako da reagujem. Srećom, prijatelji iz Srbije su mi dali veliku podršku - kazala je Bajrami.

Kazala je kako pretpostavlja da je nekom zasmetala i da joj se zbog toga sve ovo dešava.

- U jednoj emisiji sam morala odreagovati, očito su se neki ljudi naši uvrijeđeni. Ti ljudi koji su vodili emisiju su tražili nešto da me ocrne. Ja sam samo kolateralna šteta i žrtveno janje. Kada sam prvi put otišla u Beograd, pokazala bih to da sam nacionalista.

Ponosna sam na to ko sam. Djed mi je s Kosova. Nikada se toga neću odreći. Ja smatram da je učinjena velika nepravda prema meni. Sigurna sam da će narod shvatiti da je to organizovani linč protiv mene. Žele da me zaustave, jer znaju šta znači kad se ja vratim na scenu - poručila je Selma Bajrami u "Centralnom dnevniku" na Face TV.




(Aldin B.)

0
SHOWMAGAZINE
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.