14.9.2024. 19:18
7
Novak Đoković kaže da su Srbi nebeski narod: "Djeci pričam to stalno. Ljudi u Srbiji gube vjeru da smo nebeski narod i s razlogom je tako"
Novak Đoković važi za jednog od najboljih tenisera svih vremena, no njegovi određeni stavovi znaju podići veliku prašinu. Jedan od njih je stav da su Srbi nebeski narod.

Stavovi Novaka Đokovića često znaju biti predmet velike rasprave u javnosti. Gostujući u emisiji Veče s Ivanom Ivanovićem potvrdio je kako vjeruje da su Srbi nebeski narod.

Nole tvrdi da su dokazi toga u svoj muci kroz koju srpski narod prolazi u ovim teškim vremenima.

"Mi smo nebeski narod. Mogu da odgovorim kao Srbin, mogu da pričam kompetentno o sportu, ali ovako da kažem na ličnoj osnovi. Dugo sam u inostranstvu, želim da djeca idu u školu ovdje, da osjete šta znači Srbija, jer je to njihova zemlja."

"Nisu se rodili ovdje, ali im stalno to pričam. Rekao sam da smo nebeski narod. Ljudi ovdje malo gube vjeru da smo nebeski narod i s razlogom je tako. Stanje i ovdje i u svijetu nije najbolje, mnogo ljudi ima egzistencijalnih problema jer drugo onda nije važno. Gledaš da osiguraš hljeb za porodicu", ističe Novak.

Tvrdi kako je itekako vidljiva promjena svijesti kod ljudi.

"Mi smo narod koji voli da pomaže, koji ima saosjećanje. U moru nenormalnih aktivnosti i borbe da čovjek postigne sve, to se gubi. Bude samo sebičnost. To je ono što primjećujem, dešava se promjene u svijesti ljudi, da je važno sve što se dešava oko nas. To je je svijet koji se stvara za našu djecu".

I ovaj stav Novaka Đokovića definitivno će izazvati brojne komentare u javnosti. 

(Ajdin B.)

7
SPORT
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.