4.2.2023. 10:09
1
"Imao sam 162 kg, za nekih pola godine, vaga je pokazivala 82 kg, pomislio sam, to nije bio moj cilj! Ljudi mi šalju poruke: Pomozi mi, umrijet ću, ne mogu da hodam..."
Glumac Damir Kustura govorio je za Source.ba portal.

U svojoj nevjerovatnoj fizičkoj transformaciji Kustura je uspio smršati skoro 80 kilograma. Još jednom smo se osvrnuli na ovaj njegov slučaj koji predstavlja motivaciju za mnoge ljude koji se nose sa istim problemom.

Govorili smo i školi glume koju vodi i o tome koliko imamo talentovanih mladih glumaca.

Cijei razogovor ogledajte u priloženom videu.


Novinar:Admir Oručević
Snimatelj i montažee: Nein Mustafić

1
SOURCE PRIČE
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.