17.8.2024. 11:30
0
Sportski direktor Hajduka o Džeki: Ništa nije bilo s njim, ne znam otkud te informacije
Sportski direktor Hajduka Nikola Kalinić dao je veliki intervju za Sportske novosti, a u jednom dijelu osvrnuo se na kritike, ali i na dvije velike transfer-priče.

- Navikao sam da me se vrijeđa, ali ne padam pod utjecaj komentara na društvenim mrežama, pisanju portala, novina. Sve sam to proživio. Meni je drago da me svi ne vole. Koji je to čovjek kojeg svi vole? Svaki dan mi mogu pisati što hoće, nemam s tim problemom. Oni koji to rade moraju znati gdje sam igrao, koliko sam novca kroz transfera donio svim klubovima u karijeri. I Hajduku, naravno. Meni komentari ne mogu ništa. Znam da ljudima ne odgovaram jer sam direktan. Takav sam kakav jesam. I uvijek ću biti takav. Imam svoj život, svoju porodicu, kojima sam sve osigurao. Svjestan sam da me ljudi vole ili mrze. Ali, i kad ne budem u Hajduku, ja ću biti isti. Otvoren, direktan, s jasnim stavom. Svjestan sam da ljudi očekuju “brda i doline”, da očekuju bajke, ali nije realno. Moramo se staviti u životni okvir. Lako je obećavati, treba obećanja ispuniti.

Nakon toga je kazao da bi morali prodavati da bi mogli kupovati.

- Na primjer, htio sam dovesti Miereza, ali kada sam vidio cijenu, shvatio sam da nemam s čime pregovarati. Čuo sam se s njim i s njegovim agentom, i sve je išlo glatko dok nismo došli do cijene angažmana. I tu su razgovori završeni.

Upitali su ga i da šta je bilo s Džekom, a on je kazao:

- Ništa. Ne znam odakle te informacije. Jedno je realnost, a drugo priča. Previše “letimo”, moramo biti na zemlji - rekao te je kazao da prava devetka košta toliko da je Hajduk ne može platiti, nego mogu pokušati samo nekoga dovesti na posudbu.

(Sead M.)

0
SPORT
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.