15.7.2024. 8:17
0
Ramiz Salkić odgovorio Vučiću: "Znamo mi da nemamo posla samo sa luđacima već ozbiljnom mašinerijom za produkciju laži..."
Nakon što je Aleksandar Vučić, predsjednik Srbije, izvrijeđao zastupnika u NSRS Ramiza Salkića i predsjedavajućeg Predsjedništva BiH Denisa Bećirovića, uslijedio je odgovor zastupnika u Parlamentu RS-a.

-Znamo mi da nemamo posla samo sa luđacima već ozbiljnom mašinerijom za produkciju laži i aspiracijom prema suverenitetu Bosne i Hercegovine;

Znamo mi da imamo posla sa ozbiljnom mašinerijom koja ima za cilj realizaciju neostvarenih strateških ratnih ciljeva mirnodopskim metodama;

Znamo mi da imamo posla sa ozbiljnom mašinerijom koja ima za cilj produkciju i širenje laži radi diskreditacije žrtava genocida;

Znamo mi da imamo posla sa mašinerijom koja ima za cilj negiranje genocida, skrivanje i veličanje ratnih zločinaca;

Znamo mi da imamo posla sa ozbiljnom mašinerijom koja nas želi ubIjediti da je vaša laž istina, a sudski dokazana i utvrđena istina laž;

Znamo mi da imamo posla sa ozbiljnom mašinerijom koja želi stvoriti srpski svet preko svesrpske deklaracije na štetu Bošnjaka i Bosne i Hercegovine;

Znamo mi da je ključni problem za vas koji u Bosni i Hercegovini vidite mogući plijen što mi po prvi put znamo i govorimo o onome šta su vaši ciljevi;

Znamo mi da ste vi pozivali, prijetili, savjetovali da se za jednog ubijenog Srbina ubije 100 muslimana / Bošnjaka;

Ne kaže naš narod džaba „vuk dlaku mjenja ali ćud nikad“

Nama naša djela i istina vama vaša djela i laži, poručio je Salkić.

0
VIJESTI
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.