22.10.2024. 17:59
1
Skandalozne riječi Nebojše Vukanovića - Smetaju mu Bošnjaci u Istočnom Sarajevu: "Imaju čak 700 stanova"
Nebojša Vukanović, zastupnik u Narodnoj skupštini RS i predsjednik stranke Za pravdu i red na svom blogu objavio je ultrašovinistički tekst, kojeg bi se vjerovatno postidio i sam Radovan Karadžić, ratni zločinac osuđen za genocid i zločine protiv čovječnosti.

Naime, Vukanović kritikuje lokalne vlasti u Istočnom Sarajevu zato što Bošnjacima uopće dozvoljavaju kupovinu stanova na teritoriji ovog područja.

- Po podacima do kojih sam došao, u Istočnom Sarajevu danas ima najmanje 700 stambenih jedinica u vlasnistvu ljudi iz Federacije. Mi stanovnici Istočnog Sarajeva kao “bolji dio Bosne i Hercegovine“ smo u nezavidnom položaju i u manjoj platežnoj moći od ljudi sa druge strane entitetske granice.

- Mi smo željeli da napravimo novi grad, na našoj zemlji i da njime upravljamo. To što su nam zabranili da se grad zove Srpsko već Istočno Sarajevo ne znači da ono to više nije. Ako ovako nastavimo ono neće jos dugo biti naše! - poručuje se u ovoj objavi.

1
VIJESTI
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2024, Source d.o.o.